הובלת משרדים מקצועית

מחכה להובלת משרדים מקצועית

הובלת משרד היא לא עניין של מה בכך. כמות הניירת, הציוד המשרדי והריהוט המשרד שצריך לעבור בצורה סופר מסודרת אל המשרד החדש מחייבת פנייה אל חברת הובלות מקצועית!

הובלת משרד מהירה

פעמים רבות ובמיוחד בערים גדולות אל נוכח שוק הנדל"ן הלחוץ של ישראל זקוקים בעלי משרדים לשירותי הובלת משרד מהירה. אין ספק, כל יום בו המשרד עומד הוא יום שעולה לבעל המשרד המון כסף ועוצר את העבודה כלומר כרגע גם לא מרוויחים. אנו בחברת איגוד ההובלות מספקים שירותי הובלת משרדים מהירה עם צוות מובילים מנוסה ומיומן בפריסה ארצית מלאה.

הובלת משרד גדול

כאשר מתכננים לבצע הובלת משרד גדול / מורכב יש צורך לפנות אל חברת הובלות מנוסה בביצוע הובלות גדולות. זה לעולם לא דבר פשוט כיוון שיש לרוב המון ציוד, ניירת, ציוד משרדי אישי, תיקיות וארוניות אחסון ואביזרים נלווים אותם יש למקם ישירות במיקום הרצוי במשרד החדש. תכנון נכון יכול לחסוך לכם זמן רק בתהליך הפריקה של הציוד במשרד החדש ולאפשר לכם לחזור אל עבודה תקינה בצורה מהירה ומסודרת.

טיפים לפני הובלת משרד

עומדים לעבור משרד? אחד החלקים החשובים ביותר בכל הובלה בין אם הובלת דירה או הובלת עסק שלא לדבר על הובלת משרד הוא הפרק בו אורזים את הציוד לפני ההובלה. כמובן שעומדת בפניכם האפשרות להזמין שירותי הובלת משרד עם אריזה אך בהנחה שהחלטתם להזמין הובלת משרד ללא אריזה חשוב לבנות תוכנית פעולה.

כל אריזה מתחילה בתכנון. חשבו איזה חדר במשרד הנוכחי עובר אל חדר אחר במשרד החדש וארזו את הציוד תוך שאתם מסמנים את הקרטונים בהתאם, כלומר לפי חדרים. בנוסף מומלץ לערב את צוות העובדים שלכם באריזת המשרד שלכם. זה יצור חוויות וקירבה בין העובדים שלא לדבר על נאמנות למקום העבודה.

הובלת מוסדות

בין לקוחותינו אינספור מוסדות ביניהם מערכת בתי המשפט, משטרת ישראל, אוניברסיטאות, עיריות ועוד. חברת איגוד הובלות מתגאה בשירות הובלות אמין ומקצועי ותספק לכל מוסד שירותי הובלה מקצועיים עם צוות מובילים מנוסה מהשורה הראשונה. אנו נלווה אתכם החל מהשלב הראשון ולאורך הדרך כך שתהנו מהובלה מסודרת ונוחה. כמו כן לרשותכם מרכז שירות לקוחות מתקדם אליו תוכלו לפנות בכל שלב לייעוץ והכוונה בחינם עם נציג החברה.

הובלת חברות

כאשר מדובר על הובלת חברה אין תחליף לחברת הובלות איכותית. איגוד הובלות מביאה איתה שנים של נסיון בתחום ההובלות ורשימת לקוחות אשר מעידה על רמת השירות. כאשר מדובר על הובלת חברות רשימת בין לקוחותינו אשר כוללת חברות כמו IBM, סטימצקי, אלטשולר שחם, גינדי השקעות ועוד רבים מלמדת כי איגוד הובלות היא חברת ההובלות הנכונה בשבילך.

מכתב המלצה - איגוד ההובלות

אגמון ושות' נמנה על המשרדים המובילים בישראל בתחום הליטיגציה האזרחית - מסחרית. לאחרונה, משרד אגמון התמזג עם משרד נוסף – רוזנברג הכהן גודארד אפרת, ואי לכך העברנו את מקום המשרדים ממגדלי עזריאלי בת"א, ומרמת החייל למגדל אלקטרה.
לאחר בדיקה יסודית בחרנו בחברת איגוד ההובלות עליה קיבלנו המלצות. טרם המעבר קיבלנו מהם את כל החומרים שנדרשו לאריזות. עבודת ההובלה עצמה נעשתה תוך חלוקה לשני צוותים, צוות שמפרק ומעמיס במשרדים הישנים וצוות שמעלה ומרכיב במשרד החדש. מנהלי החברה נכחו בשטח בעת המעבר, גילו רצינות וניסיון עשיר. כל פרטי התכולה הגיעו למקומם המדויק כמתוכנן בלוח הזמנים שנקבע בעת התכנון. אנו ממליצים בחום על חברת "איגוד ההובלות" כמוביל יעיל ואמין. ונשמח להעסיקו בעתיד, באם תיווצר ההזדמנות לכך.

בכבוד רב, ובברכה
רחל גילון , מנהלת

הובלת עסקים

פרוייקטים לדוגמא:

הובלת משרד עם איגוד ההובלות

  • הובלת משרדים בתקן ISO 9001:2000
  • צוות מובילים מיומן, מקצועי, אדיב ומנוסה!
  • צי משאיות ומרכז שירות לקוחות טלפוני
  • שירות הובלות משרדים בפריסה ארצית
  • הובלת משרדים במחירים אטרקטיביים

סמל - ISO 9001:2000, IQC מכון לבקרה ואיכות, מערכת ניהול איכות מאושרת

איך מזמינים הובלת משרד?

פשוט, פנו אלינו היום להצעת מחיר עבור הובלת משרד בכל קנה מידה ולכל מקום בישראל. אנו נשלח אליכם נציג מומחה הובלות של איגוד ההובלות אשר יסקור את הציוד ואת מסלול ההובלה והוא יספק לכם לוח זמנים מפורט והצעת מחיר בה מפורט תהליך ההובלה.