הובלות בשפלה

עם השנים, גדלה חברת איגוד הובלות לאחת מחברות ההובלה הגדולות והמנוסות ביותר בארץ. הגודל והמקצועיות מאפשרות לנו להציע מגוון שירותים, כמו פינוי דירות, בתים פרטיים ומשרדים גדולים, בתוך יום אחד בלבד. מספר העובדים הגדול שלנו מרשה לנו להבטיח לכם הובלה מהירה ללא קשר לגודל או להיקף העבודה. הובלות בנס ציונה או הובלות ברחובות למשל, מתבצעות מדי יום, קטנות כגדולות, על ידי כמה עובדים שנדרשים. אנחנו גם גאים לספק ביטוח מקיף עבור כל הובלה וכל זה, במחיר נמוך ותחרותי במיוחד.

עובדים מסביב לשעון כדי לעמוד בהתחייבות שלנו

פרויקט יוצא דופן וראוי לציון, שמדגים את יכולות החברה, הוא הובלת משרדי חברת "אלביט הדמיה". בניגוד לפרויקט הובלות בבית שמש למשל, שמתאפיין בבתי דירות קטנים, פה נתקלנו במשרדים ענקיים, בהם עבדו 150 עובדים, אותם היינו צריכים להעביר מתל אביב לרמת גן. בשביל לסיים את הפרויקט ביום אחד, כפי שאנחנו מבטיחים בכל פרויקט, הבאנו 25 מובילים מקצועיים, שהתחלקו לחמישה צוותים וחמש משאיות. פירקנו והרכבנו מחדש את כל הרהיטים במשרדים החדשים, ואפילו מיגנו את המעליות בבניינים על חשבוננו.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להגיע למשרד החדש

חברת איגוד הובלות מציעה גם שירות הובלות במודיעין. בכל הערים בהן אנחנו עובדים, אנו מציעים שירות לבתים פרטיים ומשרדים כאחד, ומתחייבים לשלוח כמה עובדים שיידרשו כדי לסיים את העבודה בזמן שנקבע מולכם מראש. במהלך הובלת המשרדים של אלביט, בדיוק כמו שהיינו עושים במהלך הובלות ביבנה, לשם הדוגמה, סיפקנו גם את שירותי האריזה ללקוחות, סימנו עבורם את האריזות ופרקנו אותם בחדרים הנכונים, ולאחר מכן גם הרכבנו אותם מחדש. העובדים היו צריכים רק לנסוע למקום העבודה החדש.

הובלות בשפלה לדוגמא

  • הובלות ברחובות - משרדי אלביט, 150 עובדים עם ציוד.

חזרה לעמוד אזורי שירות