הובלות במרכז

הובלות במרכז אזור מרכז הארץ הוא אולי העמוס ביותר מבחינת הובלת חפצים ודירות. במהלך הובלות בתל אביב, או הובלות בראשון לציון אפשר לראות הרבה מאוד סטודנטים וזוגות צעירים שעוברים מהבית לגור קרוב למקום הלימודים, או קונים דירה חדשה ועוברים לגור בה יחד. בשביל קהל היעד הזה, מחיר טוב הוא אחד הקריטריונים החשובים ביותר לבחירת חברת הובלות, ואנחנו שמחים להציע להם מחיר זול, מבלי להתפשר על איכות השירות ועל הובלה איכותית מהבית הישן ועד החדש. אצלנו, מקצועיות היא העדיפות מספר אחת.

פרויקט פינוי בינוי ברמת גן

פרוייקט הובלות ברמת גן ששווה לציין, היה העברה של 112 דירות משני בניינים, שפונו במסגרת פרויקט "פינוי בינוי" בעיר. מלבד כוח העבודה הגדול שנדרש כדי לפנות את כל הדירות בזמן, ולהעביר את תכולתן לדירות החדשות, היה גם צורך ביחס מיוחד, סבלני ואוהד כלפי הדיירים. מדובר באנשים שגרו בדירה המפונה במשך שנים רבות, ולעזוב אותה לא היה קל עבורם. כל העובדים שלנו תודרכו בהתאם, והעניקו לדיירים שירות מתחשב ואמפתי. כמובן שכמו כל ההובלות שלנו, סיפקנו ביטוח מלא על כל ההעברה.

מעבר להובלה הבסיסית - שירותים משלימים שאנו מעניקים

מעבר להובלה הבסיסית של הרהיטים והחפצים השונים מהבית הישן לחדש, שמחנו לעזור לדיירים בשירותים משלימים ללא כל עלות. אלו דברים כמו פירוק מכונת הכביסה או מדיח הכלים מהאינסטלציה, או פיזור החפצים לפי החדרים, כדי שהדיירים החדשים לא יאלצו להרים אותם בעצמם אחרי שאנחנו פרקנו אותם במיקום אחד מרכזי. במהלך העבודה, השתמשנו פעמים רבות במנופים, כדי להוציא דרך החלון חפצים שלא נכנסו במעלית. באזור המרכז, מציע איגוד הובלות גם הובלות בלוד וגם הובלות בהוד השרון, עם ביטוח מקיף ויחס אדיב.

פרויקטים נוספים באיזור המרכז

  • הובלות בתל אביב:
    • הובלת משטרת ישראל, מתחם סלמי שבתל אביב.
    • העברת משרדי "תיאטרון הבימה" כ- 180 עמדות, חדרי חזרות, תלבושות
  • הובלת משרדי "קבוצת קידום" ממגדלי עזריאלה בתל אביב. הובלה כוללת ציוד תקשרות, ריהוט, עמדות של החברה.
  • הובלת 700 עמדות עבודה של בנק מזרחי לבניין חדש בלוד

חזרה לעמוד אזורי שירות