הובלת ציוד כבד

שכירת שירותי הובלה בישראל בפרט ובעולם בכלל היא פעולה אשר במקרים רבים לא ניתן להימנע ממנה, שכן הכלים והציוד הנחוץ לצורך העברת פריטים בגדלים שונים ובכמויות משתנות לרוב לא נמצאים ברשותם של אזרחים שזהו אינו מקצועם, והדבר אף מחריף ונעשה רלוונטי ומשמעותי יותר כאשר מדובר על הובלת ציוד כבד.
הובלת ציוד כבד הינה הובלה בה משתמשות לרוב חברות מסחריות גדולות אשר עוברות ממשכנן ובהן שוכנים רהיטים או מכשירי חשמל כבדים במיוחד, מפעלים שונים אליהם יש להעביר ציוד כמו מכונות תעשייתיות, חברות ממשלתיות, קבלני בנייה שזקוקים להעברת ציוד במשקל הולם מפרויקט בניה אחד לאחר, ועוד מגוון חברות ולעיתים גם אנשים פרטיים אשר ברשותם חפצים כבדים במיוחד - ללא קשר לגודלם או לצורתם החיצונית.

מה נחוץ לצורך ביצוע הובלת ציוד כבד?

אם כאשר מדובר על הובלת ציוד במשקל נורמטיבי יש צורך בהקפדה יתרה ובסינון מורחב של פרמטרים טרם בחירת מוביל מקצועי לצורך כך, כאשר מדובר על הובלת ציוד כבד המשמעות של בחירת המוביל הנכון ביותר למשימה גדולה אף יותר.
ציוד כבד בהרבה מן המקרים מסווג כציוד רגיש, ולכן טרם בחירת מוביל לצורך הובלת ציוד כבד אחד הדברים הראשונים עליהם יש לתת את הדעת ואותם יש לבחון בקפידה הוא הניסיון של המוביל המסויים שנבדק בהזזת ותפעול ציוד במשקל זהה.
דבר נוסף אליו יש לשים לב כאשר בוחרים איש מקצוע לצורך הובלת ציוד כבד הוא הציוד הנמצא ברשותו של המוביל ובאילו כלים בדיוק הוא עתיד להשתמש לצורך השלמת ההובלה בבטחה.
מיותר לציין כי מפאת המשקל הרב של ציוד כבד המשימה כמעט ואינה יכולה להתבצע ללא התערבות של מנופים ומשאיות המורשים לשאת ציוד כבד, כאשר במרבית המקרים כלל אינה מעורבת יד אדם בעניין.
יחד עם זאת, חשוב לשים לב ולוודא מול המוביל הנבחר כי אכן קיימים רשיונות לנשיאת ציוד כבד, וזאת על מנת להימנע ממצב בו הציוד נשמט מטה וחלילה נפגם.

הובלת ציוד כבד על ידי
חברת איגוד הובלות

חברת איגוד הובלות הינה אחת מחברות ההובלה הגדולות והותיקות בארץ. עם ניסיון של למעלה מ-25 שנים, ניתן לומר בפה מלא כי חברת הובלות זו מציעה לכלל לקוחותיה הובלה מהירה, יעילה, וחשוב מכל בטוחה ומאפשרת לבעלי החפצים השונים המופקדים תחת אחריותם של המובילים השונים להיות רגועים בכל הנוגע לרכושם. בכל הנוגע להובלת ציוד כבד, חברת איגוד הובלות הינה חברת אשר ברשותה מגוון כלים המאפשרים הובלה מקצועית ואמינה, כמו גם ניסיון רב בתחום אשר פרוש על גבי שנים ארוכות של מוניטין גבוה בעולם ההובלות.

הובלת ציוד כבד עם איגוד ההובלות

חבילות להובלה

  • צוות מובילים מיומן, מקצועי, אדיב ומנוסה!
  • צי משאיות ומרכז שירות לקוחות טלפוני
  • שירות הובלות ציוד כבד בפריסה ארצית
  • הובלת ציוד כבד במחירים אטרקטיביים

סמל - ISO 9001:2000, IQC מכון לבקרה ואיכות, מערכת ניהול איכות מאושרת