הובלת חדרי מחשב ושרתים

העובדה כי חדרי מחשב ושרתים נמצאים כמעט בכל חברה מסחרית הפועלת בימינו,הפכה את תחום הובלת המשרדים לסבוך ולכזה אשר מן העוסקים בו נדרשות תכונות המעידות על תחכום, יעילות ומקצועיות.

מסיבות שונות ומגוונות בוחרות חברות מסחריות העוסקות בתחומים שונים להעביר את מיקום פעילותן, כאשר מעבר לציוד ולריהוט הקיים במשרד מתעורר הצורך בהעברת חדרי מחשב ושרתים אליהם מחוברים כלל המחשבים של החברה.

מן העובדה כי אל חדרי מחשב ושרתים מחוברים כלל מחשבי החברה כמו גם רשתות האינטרנט והטלפוניה, ניתן להסיק כי לחדרים אלו חלק חשוב בפעילות החברה, וכי פגיעה בהם- בשוגג או בכוונה תחילה עשויה לגרום נזק חמור לפעילות החברה לתקופה שאינה ידועה ולהוביל להפסדים רבים.

הובלת חדרי מחשב ושרתים ממקום אחד לאחר באופן בטיחותי

כאמור, חדרי מחשב ושרתים הינם חדרים אותם ניתן למצוא בכל עסק אשר פעילות רבה הנעשית במסגרתו מתבצעת על ידי מחשבים המחוברים לרשתות האינטרנט, כאשר אליו מחוברות גם רשתות האינטרנט ולעיתים גם הטלפוניה הקווית בעסק.

לצורך העניין, במקרים בהם מסיבות כאלו ואחרות נראות תקלות הנוגעות למחשוב או לאינטרנט, יהיה צורך בפנייה לאיש מקצוע אשר יגיע לחדר המחשב והשרתים, יאתר משם את התקלה וכמובן יסדרה במהרה.

כאשר מתבצעת העברת של משרד ממקום אחד לאחר, אחד מן הדברים החשובים ביותר אליהם יש לשים לב הוא הובלת חדרי מחשב ושרתים בצורה בטיחותית ומקצועית אשר תאפשר להמשיך את העובדה השוטפת מיד בתום ההובלה.

הובלת חדרי מחשב ושרתים ממקום אחד לאחר באופן מקצועי ובטיחותי מתבצעת באמצעות שני כלים:

1. הגנה מירבית על הציוד היקר והחשוב תוך שימוש בחומרי אריזה איכותיים ועמידים כמו ניילון בועות, קרטונים רכים ועבים.
בנוסף, לעיתים קרובות מוכנסים חדרי מחשב ושרתים לכלובים ייעודיים שמונעים מהם ליפול ולהינזק במהלך ההעברה במשאית ההובלה.
חשוב לציין כי את החוטים השונים הנמצאים בחדרי מחשב ושרתים יש לארוז בנפרד ובאופן מסודר, וזאת על מנת לייעל את הליך ההתקנה מחדש.

2. הבאת טכנאי מחשבים מקצועי ומנוסה מטעם חברת הובלות, אשר תפקידו לפרק את חדר המחשב והשרתים בצורה שאינו פוגמת ומזיקה, וכמובן להתקינו בחזרה במקום אליו מועבר חדר זה.

הובלת חדרי מחשב ושרתים עם איגוד ההובלות

הובלה עם מנוף

  • צוות מובילים מיומן, מקצועי, אדיב ומנוסה!
  • צי משאיות ומרכז שירות לקוחות טלפוני
  • שירות הובלות חדרי מחשב ושרתים בפריסה ארצית
  • הובלת חדרי מחשב ושרתים במחירים אטרקטיביים

ביטוח הובלת חדרי מחשב ושרתים

ביטוח הובלת חדרי מחשב ושרתים הינו ביטוח חשוב אותו יש להקפיד לערוך בעת חתימת עסקה מול חברת הובלות כזו או אחרת.
מעבר לעובדה כי מדובר בציוד יקר מאוד שבמידה וניזוק מצריך השקעה כספית גדולה (בין אם על תיקון ובין אם על רכישת ציוד חדש), זה האחרון מקושר באופן ישיר לפעילות החברה וסביר שישפיע על תפוקתה הכלכלית במקרים בהם הוא אינו עובד כנדרש כתוצאה מהובלה שנעשתה ללא נקיטת אמצעי זהירות.