הובלות בדרום

חברת איגוד הובלות גאה בכך שהיא מתפרשת על פני כל ישראל. אנחנו מציעים שירותי הובלה מקצועיים מדרום ועד צפון. הובלת דירות בדרום הארץ מאופיינת בעיקר בעבודת סבלות מאומצת. בניינים רבים הם ישנים יחסית, ואין בהם מעלית או שיש בהם מעלית קטנה שאי אפשר להכניס בה רהיטים גדולים. אנחנו מציעים ביטוח מלא על כל הובלה שאנחנו עורכים, ומבטיחים שגם אם יש צורך בהוצאה ידנית, בעזרת המדרגות, של כל רהיט ורהיט בבית, הם כולם יגיעו לבית החדש בדיוק באותו מצב שיצאו מהבית הישן.

פרויקט העברת בתי הספר בתוך אשקלון

במסגרת פרויקט הובלות באשקלון שהיה בהיקף גדול מאוד, העברנו את כל תכולתם של שני בתי ספר גדולים בעיר למיקומם החדש. נדרשנו לפנות 240 כיתות בסך הכל, כאשר כל בית ספר היה מחולק לשלושה מפלסים וללא מעלית. כל רהיט בכל חדר, הכל מהלוחות והכיסאות, ועד חדרי המורים והמזכירות, נעטפו ונארזו על ידינו, והועברו בתוך יום אחד בלבד למשכנם החדש. כדי להתגבר על הפרויקט המאסיבי ביום אחד, כפי שאנחנו תמיד מתחייבים לעשות, שלחנו לא פחות מ- 50 עובדים לביצוע ההובלה. העבודה הייתה קשה, אך משתלמת.

עבודה בסבבים מסביב לשעון

מכיוון שההובלה התבצעה בתוך העיר אשקלון, היינו מסוגלים לערוך אותה בסבבים. כך עבדנו מסביב לשעון: צוות אחד אורז ומפנה רהיטים וחדרים, בעוד צוות אחר מסיע את החפצים למשכנם החדש, פורק אותם בחדרים המתאימים וחוזר להובלה נוספת. העובדה שלא היה שימוש במעליות כלל, הביאה לעבודת סבלות רבה ואינטנסיבית מאוד. אך העובדים המקצועיים והמנוסים שלנו ביצעו את הפרויקט בהצלחה. ראוי לציין שחברת איגוד הובלות מבצעת גם הובלות באשדוד וביישובים קטנים יותר בכל אזור דרום הארץ.

פרויקטים נוספים באיזור דרום

  • הובלת עיריית אשדוד

חזרה לעמוד אזורי שירות