עובדים בהובלות

חודשי הקיץ, ובמיוחד יולי ואוגוסט, הם חגם של הסבלים ומובילי הדירות. משפחות רבות מעדיפות לבצע הובלות דירה במהלך החופש הגדול כדי שילדיהן לא יאלצו לעבור בית-ספר באמצע שנת הלימודים.
גם סטודנטים רבים מחפשים דירות בסמוך לאוניברסיטאות ומכללות לפני פתיחת שנת הלימודים האקדמית. לכן חודשי הקיץ הם התקופה הלחוצה ביותר עבור סבלים ומובילי דירות, בהם הם עובדים כל יום מסביב לשעון. בדיוק בשל סיבה זו עבודה בתור סבל או מוביל דירות בחודשי הקיץ נחשבת כעבודה זמנית משתלמת במיוחד.

אין זה פלא שצעירים ישראלים רבים נוסעים לארה"ב לאחר שחרורם מהצבא כדי לעבוד כמוברים (סבלים בחברות להובלת דירות ומשרדים). זו עובדה ידועה שמובר בארה"ב יכול לחסוך כסף רב בתקופת עבודה קצרה יחסית. גם בארץ בני נוער רבים מנצלים את החופש הגדול כדי להרוויח כסף מעבודה בסבלות. אך יחד עם זאת חשוב לזכור שגם סבלים הם אנשי מקצוע. אמנם מדובר בעבודה פיסית הכרוכה במאמץ לא מבוטל, אך גם היא דורשת מיומנות רבה. לקוח אשר עובר דירה או משרד ומפקיד בידיהם של הסבלים את כל רכושו, רואה בסבלים כאנשים החשובים ביותר בעולם באותו יום.

סבלים זקוקים למיומנות מקצועית רבה

גם הסבלים יודעים שכאשר הם מעבירים דירה או משרד הם לא סתם מעבירים חפצים וארגזים ממקום אחד לאחר. בידיהם נמצאים הזיכרונות של הלקוח, החלומות שלו, כל מה שהוא עבד קשה וחסך למענו. לכן כל עבודה בחברת הובלה דורשת מהסבלים גם מיומנות מקצועית רבה וגם רגישות לא מעטה. סבלים מקצועיים הם לא רק אלו שיודעים כיצד להעביר מוצרי חשמל כבדים על גבם.

סבלים מקצועיים הם גם לא רק אלו שיודעים כיצד להעביר תכולת דירה באופן מהיר ככל האפשר. מעל לכל, סבלים מקצועיים הם סבלים אשר נוהגים בחפצים שאותם הם מובילים כאילו היו רכושם הפרטי. סבלים מקצועיים קשובים להנחיות הלקוח ולכיתוב על כל ארגז ויודעים לנהוג בזהירות עם חפצים רגישים ושבירים.

סבלים מעבירים ספה

הקפידו לבחור בחברת הובלות מקצועית, מורשית, מנוסה ובעלת פוליסת ביטוח. רק בחברה כזו תוכלו להיות בטוחים שרכושכם נמצא בידיהם של סבלים מקצועיים ומיומנים.

קופסאות בערימה

סבלים מקצועיים מקדישים את מלוא תשומת הלב כדי לעטוף רהיטים ומוצרי חשמל כדי שלא יישרטו או ייחבלו במהלך ההובלה. סבלים מקצועיים הם סבלים אשר לא מנצלים את התלות המוחלטת של הלקוח בהם ומעניקים לו שירות מקצועי במחיר הוגן.
כל אדם שעובר דירה או משרד מעוניין שרק סבלים מקצועיים יעבירו את הציוד והרכוש שלו. אף אחד לא מעוניין להסתכן ולבחור בשירותיהם של סבלים חובבנים, רק בגלל שהם מציעים מחיר זול יותר.

כשמדובר בהובלה של דירה או משרד, תמיד עדיף לשלם יותר ולזכות בביטחון ובשקט הנפשי שכל רכושך נמצא בידיים נאמנות ומקצועיות.
רק סבלים מקצועיים שעובדים בחברת הובלה מקצועית, בעלת רישיון וניסיון יכולים להבטיח לכם זאת. יתרה מכך, רק חברת הובלה מקצועית ומורשית מעניקה לכם כיסוי ביטוחי על תכולת הדירה שלכם. כך שגם אם חלילה ייגרם לרכושכם נזק כלשהו, תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את הפיצוי ההולם על כך. לסיכום, אם אתם עובדים לפני מעבר דירה או משרד אל תתפתו להצעות זולות של "חאפרים" למיניהם.

הקפידו לבחור בחברת הובלות מקצועית, מורשית, מנוסה ובעלת פוליסת ביטוח. רק בחברה כזו תוכלו להיות בטוחים שרכושכם נמצא בידיהם של סבלים מקצועיים ומיומנים.