הובלות לסטודנטים

הגודל הוא שעושה את ההבדל

הובלות סטודנטים כוללות בדרך כלל מספר בודד של ארגזים המכילים רכוש אישי של הסטודנט, וגם ריהוט בסיסי כגון: מיטה, שולחן עבודה, מחשב, ארון, כוננית וכדומה.
מסיבה זו בהובלות קטנות אין צורך לעשות שימוש במשאית הובלה גדולה וגם אין צורך במספר רב של סבלים. בשל גודלן, הן קלות ומהירות יחסית עבור כל חברת הובלה.

סטודנטים עוברים דירה

עלות ההובלה

כידוע, עלותה של כל הובלה היא פונקציה של מספר גורמים: מספר הארגזים והציוד שמועבר, המרחק בין שתי הכתובות, מועד ביצוע ההובלה, האם קיימת בעיית גישה לבניין, האם קיימת מעלית בכל בניין ועוד. כשמדובר בהובלות סטודנטים עלות ההובלה היא בדרך כלל זולה משמעותית מכל הובלה רגילה.

העובדה שהובלות סטודנטים לא דורשות משאית הובלה גדולה וסבלים רבים היא זו שמוזילה את עלות ההובלה באופן משמעותי.

לסיכום, סטודנטים הם אחד מהקהלים הגדולים שמשתמשים בשירותיה של חברת הובלות. סטודנט ממוצע עובר דירה לפחות פעם אחת (אם לא יותר) במהלך לימודיו. יתרה מכך, סטודנטים נוהגים להמליץ לחבריהם על נותני שירותים טובים, אמינים והוגנים. לכן, כל חברת הובלות שתשכיל להתחשב באילוצים המיוחדים של קהל הסטודנטים ותספק שירותים יעילים, מהירים ובמחירים הוגנים תיהנה מקהל לקוחות קבוע, שרק ימשיך לגדול משנה לשנה.

אחד מקהלי היעד המרכזיים של כל חברת הובלה
הוא ציבור הסטודנטים בארץ.

הדבר נובע משתי סיבות עיקריות: האחת, סטודנטים נמצאים בגיל שבו בדרך כלל עוזבים לראשונה את קן ההורים ויוצאים לדרך עצמאית. הסיבה השנייה והעיקרית היא שסטודנטים מעדיפים להתגורר בקרבת המוסד האקדמי שבו הם לומדים, ולשם כך מרביתם נאלצים לעבור דירה. אך לא משנה מהי הסיבה, מרבית הסטודנטים יזדקקו לשירותי הובלות.

מעבר דירה של סטודנטים שונה בדרך כלל ממעבר דירה רגיל של משפחה או בני זוג. מכיוון שלסטודנטים יש צרכים ייחודיים ושונים, הם אינם זקוקים לשירותי הובלות רגילים אלא להובלות סטודנטים.

.