מי אנחנו

חברת איגוד הובלות התחילה את דרכה בשנת 1985 כחברת הובלות בבעלות משפחתית, אשר מעסיקה שלושה צוותים מקצועיים, וציודה מצומצם וכולל שתי משאיות הובלה בלבד.

הובלת ארגזיםכיום, כ-27 שנים לאחר הקמת חברת זו, ניתן לומר בפה מלא כי מדובר באחד ממותגי ההובלות הידועים והמצליחים ביותר בארץ, המעסיק כ-50 אנשי הובלות מקצועיים ואדיבים אשר עובדים על גבי משאיות הובלה מסוגים שונים וכן טנדרים אותם מתאימים באופן האופטימלי ביותר לכל רכוש וציוד שניתן להעלות על הדעת, אותו יש להעביר ממקום אחד למשנהו.

היום, בשיאו של העשור השלישי לקיומנו, איגוד ההובלות בע"מ גאה להיות המותג המוביל בענף השינוע והלוגיסטיקה בישראל. כדי לתת לכם מושג כללי על מאפייני החברה, בחרנו להציג כמה מהם להתרשמותכם.

מעבר למילים הכתובות, תגלו שבאיגוד ההובלות בע"מ תפגשו בראש ובראשונה בני אדם, בעלי תודעת שירות אישי גבוהה ויכולת להבין את המורכבות שבמבצעים מסוג זה. לכן, הצוותים שלנו נוהגים במלוא ההבנה וההתחשבות ומסוגלים למצוא פתרונות יצירתיים בזמן אמת.

על השירותים השונים הניתנים על ידי חברת איגוד הובלות

התפתחותה של חברת איגוד הובלות, כמו התפתחותה של כל חברה עסקית ומצליחה אחרת, הייתה איטית ובטוחה.
עם הגדלת מעגל לקוחותיה של החברה לאחר שנים אחדות של עבודה קשה ואינטנסיבית, החלו קברניטיה לרכוש ציוד הובלות נוסף, ובד בבד להעניק שירותים מקצועיים נוספים אליהם זקוק כל אדם אשר מעביר ציוד כזה או אחר ממקום למקום.
בין היתר, החלה לספק חברת איגוד הובלות ללקוחותיה השונים ציוד בסיסי כמו קרטוני אריזה, ניילוני בועות, ניירות נצמדים רב שכבתיים, מגני פינות ועוד, על מנת להבטיח מעבר חפצים נקי וחסר ליקויים, בנוסף לשביעות רצון גבוהה מצד הלקוחות אשר שוכרים את שירותי החברה.
בנוסף, עלה במוחם של בכירי חברת איגוד הובלות להעניק עוד שירות ייחודי ויעיל ללקוחותיה השונים של החברה: נגרים מיוחדים אשר נשכרים מטעם 'איגוד הובלות' על מנת לבצע פירוק והרכבה מהיר של רהיטים גדולים כמו ארונות, מדפחם וכדומה.

כל אלו ועוד למעשה ביססו את מעמדה של חברת איגוד הובלות וגרמו למוניטין הפורח ממילא של החברה לצמוח עוד ועוד, ובעצם להפוך את זו האחרונה לאחד ממותגי ההובלות הנחשבים ביותר בשוק זה.

חברת איגוד הובלות כחברה המעניקה שירותי הובלה בכל רחבי הארץ

אחד מן הדברים העיקריים על פיהם נמדדת יעילות, מקצועיות ואיכות של חברת הובלות באשר היא, הוא היכולת להעניק שירותי הובלה לכלל איזורי הארץ, לרבות צפון ודרום, ולא להגביל את השירותים לאיזורים מסויימים כמו גוש דן או הקריות, לצורך העניין.

היכולת להעניק שירותי הובלה נרחבים ממקום למקום ברחבי הארץ ללא קשר ישיר לאיזור ממנו נלקחים החפצים ולאיזור אליו נדרשת חברת ההובלה להעבירם, מעידה על חברה גדולה אשר במסגרתה פועלים שלל צוותים חרוצים ואדיבים, שני פרמטרים חשובים בהחלט שאין לקחת כמובן מאליו תחת שום סיטואציה.
חברת איגוד הובלות הינה חברה רחבת מימדים אשר מעניקה שירותים שווים במקצועיותם לכל אדם באשר הוא ללא קשר למקום אליו הוא ממנו מבוצעת ההובלה בפועל.

רכבי הובלות

איגוד ההובלות בע"מ מפעילה צי רכבים שכוללת שמונה משאיות מכולה סגורה בעלות מיני-מעלית הידראולית; שלושה טנדרים; משאיות מנוף לצרכים מיוחדים; ומשאית בעלת מעלית חיצונית הידראולית טלסקופית, שמסוגלת להגיע עד 12 קומות.

משימות הובלה

במהלך השנים ניהלה איגוד ההובלות בע"מ פרויקטים מורכבים, שבבסיסם עבודה שוטפת סביב השעון (תוך ביצוע תחלופה "חלקה" של צוותים, שכוללת חפיפה והדרכה) ובכל ימי השבוע, לרבות סופי שבוע. לצורך ניהול פרויקטים מקצה איגוד ההובלות בע"מ מנהלי עבודה לאתרי ההעמסה ולאתרי הפריקה. תחת מנהלי האתרים עובדים צוותים אורגניים, כשכל צוות מונה ארבעה סבלים, נהג (שמתפקד גם כראש צוות) ונגר מקצועי.

לכבוד
איגוד ההובלות בע"מ

ברצוננו להביע הערכתנו על שירותכם האמין והמקצועי בהובלת משרדינו למשכנו החדש. זכנו ליחס הולם , שירות מהיר ומקצועי , תוך מענה לכל בקשותינו בצורה אדיבה וסובלנית. חשוב לציין כי לרוב, במשרדי עו"ד לא מדובר רק בריהוט משרדי אלא גם במסמכים חסויים אותם דאגתם להעביר בצורה מסודרת , אחראית ומהירה. אין לנו כל ספק כי עם שירות כה אמין , אחראי , מאורגן ומהיר כפי שביצעתם , הרי שכל לקוח יצא מרוצה. מודים לכם! בהצלחה.

משרד עו

הלקוחות

את הניסיון הרב שלה צברה איגוד ההובלות בע"מ באמצעות מגוון לקוחותיה ברחבי הארץ, בהם:

 • IBM
 • Microsoft
 • Batm
 • Matrix
 • משרד הביטחון
 • מערכת בתי המשפט
 • עיריית תל אביב
 • שגרירות אוסטריה
 • שגרירות בלגיה
 • בזק
 • מייקרוסופט
 • מכון ויצמן
 • עיתון "הארץ"
 • מכון התקנים
 • בנק הפועלים
 • בנק המזרחי
 • וחברות היי-טק רבות

ראו פירוט >>

הובלת רהיטים

איגוד ההובלות בע"מ היא חברת הובלות המחויבת לשירות מקצועי ומסור החל מהביקור הראשון, בו יעריך נציג החברה את העבודה ואת האופן המיטבי לביצועה.

אישור ניכוי מס במקור גירסת צפייה

גירסה להורדה

אישור ניהול ספרים גירסת צפייה

גירסה להורדה

רשיון מוביל גירסת צפייה

רשיון מוביל