טיפים

אריזה והובלה

הובלות דירה ומעבר דירה הוא אחד הפעולות המסובכות המאופיין בדרך כלל בשאיפה לסיימו במהירות מרבית, במחיר חסכוני ובנזק מינימאלי. זמן זה כסף, ולכן כל התעכבות מיותרת במעבר הדירה או המשרד, העבודה השוטפת מתעכבת, ועלול להיווצר אובדן הכנסה.
להמשך קריאה

הובלות ועצות

מעבר בית או עסק והובלות משרד או הובלות דירה נתפסים בעינינו כהליך מסובך ולכן רובנו חוששים ממנו.
להמשך קריאה

הובלות לחברות ומפעלים

לפני מעבר מפעלים וחברות גדולות, קיים החשש מאופן ושיטת ההובלת, הובלת מפעל, או חברה גדולה, שואבת אנרגיות רבות ומעלה חששות מיותרים ומגיעה הנקודה בה לא יודעים מאיפה להתחיל את ההעברה.
להמשך קריאה

הובלות לסטודנטים

אחד מקהלי היעד המרכזיים של כל חברת הובלה הוא ציבור הסטודנטים בארץ. הדבר נובע משתי סיבות עיקריות: האחת, סטודנטים נמצאים בגיל שבו בדרך כלל עוזבים לראשונה את קן ההורים ויוצאים לדרך עצמאית.
להמשך קריאה

העברת דירה

מעבר דירה הוא תהליך לא פשוט. גם הדירות הכי קטנות, שנראה שהן מרוהטות בפשטות, קשות מאוד להובלה. כיום אנו זקוקים ליותר ויותר חפצים בחיי היומיום שלנו, החל מכלי מטבח ועד לבגדים ונעליים. העלייה ברמת החיים מאפשרת לכולנו לרכוש חפצים רבים, ואנו לא שמחים במיוחד לוותר עליהם בשביל להקל על העברת הדירה. כשאנו מתחילים לארוז, אז רובנו מגלים בתדהמה כמה חפצים צברנו.
להמשך קריאה

חברת הובלות – מה כדאי לדעת?

כמה דברים חשובים לדעת לפני שבוחרים חברת הובלה שירותי הובלות דירה בפרט והובלות בכלל כוללים לוגיסטיקה רבה, תיאום, הכנת לוחות זמנים ועמידה בהם. איגוד הובלות ממליצים לכם להזמין שירותי הובלה ולתאם הובלה רצויה כחודש לפני תאריך ההובלה.
להמשך קריאה

מדריך הובלות

בכדי לעבור דירה ולהנות ממעבר דירה או ליתר דיוק הובלת דירה פשוטה ויעילה, חברת הובלות איגוד הובלות מציעה לכם צ'ק ליסט של משימות אותן יש לבצע טרם ההובלה ובמהלכה. הדפיסו עמוד זה וסמנו לצד כל משימה האם היא בוצעה. מילוי דף המשימות תשאיר אתכם פנויים למשימת פיקוח ביום ההובלה ותפחית משמעותית את הלחץ הטבעי המתלווה לרובינו ביום המעבר.
להמשך קריאה

עובדים בהובלות

חודשי הקיץ, ובמיוחד יולי ואוגוסט, הם חגם של הסבלים ומובילי הדירות. משפחות רבות מעדיפות לבצע הובלות דירה במהלך החופש הגדול כדי שילדיהן לא יאלצו לעבור בית-ספר באמצע שנת הלימודים. גם סטודנטים רבים מחפשים דירות בסמוך לאוניברסיטאות ומכללות לפני פתיחת שנת הלימודים האקדמית.
להמשך קריאה

שבוע לפני ההובלה

השבוע האחרון בדירה הגיע ויום ההובלה מתקרב. איגוד הובלות אסף למענכם שזקוקים לשירותי הובלות דירה מספר מטלות שכדאי לבצע שיקלו על תהליך המעבר ויסיר מכשולים פוטנציאלים.
להמשך קריאה